Біблійний майстер-клас “Жінки в Писанні”

Інформація про жіночий семінар ДМ2 "Жінки в Писанні" 22-26 березня 2017 р.

Advertisements

Семінар “Типові логічні помилки” з Сергієм Головіним

Львівська біблійна церква організовує семінар "Типові логічні помилки". 5 лекцій по 50 хв на тему логіки та логічних помилок, які найчастіше допускають люди. Лектор: Сергій Головін, доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослов'я (D.Min), магістр гуманітарних наук (MA, релігієзнавства), магістр природознавства (фізика Землі), спеціаліст-педагог (фізика), автор книг, апологет християнства. Місце: м. Львів, вул. Котляревського 37/2. Час:…Read more Семінар “Типові логічні помилки” з Сергієм Головіним

Пікнік у Карпатах

Ця неділя в ЛБЦ була особливою: Бог дав нам змогу всім разом з'їздити на пікнік до Карпат! Більше про цю благословенну поїздку - на фото;)

Зустрічаємо Павла та Оленку!

Сьогодні 31 серпня, але ми в ЛБЦ не сумуємо, що минає останній день літа, бо в нас є привід для справжнього свята! Наші любі Пол і Оленка Майлси нарешті повернулися до нас після майже півторарічної подорожі Сполученими Штатами!!!

Вінчання Олега та Юлі

У нашій церкві радісна подія! Шлюб взяли Олег Гаценко та Юля Ласкава. Щиро вітаємо їх та бажаємо щастя і любові для їхньої молодої сім'ї. https://www.youtube.com/watch?v=qxC3-xyIYyM https://www.youtube.com/watch?v=e5bUC1gxX74 https://www.youtube.com/watch?v=EEu6waCuOR8

вивчення Біблії, проповіді онлайн, книга Буття

Чи повернуться Адам і Єва до раю?

В цю неділю (як і в будь-яку іншу:) вивчатимемо Біблію! Ретельно, вірш за віршем, слово за словом. Кожна деталь має значення! У цьому нам допоможе наш пресвітер Василь Мунько -- викладач богослів’я із багаторічним стажем дослідження Біблії. Тож запрошуємо всіх, кому цікаво, приєднатися до нас. Цього разу продовжуємо вивчення книги Буття, а саме теми про…Read more Чи повернуться Адам і Єва до раю?