Молитовне служіння

Наша церква вирішила молитовно підтримувати служіння з дітьми в місті Сколе церкви Християн Віри Євангельської.

Отже, останні кілька тижнів у Львівській області карантин, тому дитяче служіння в Сколе призупинилося. Ще 2-3 тижні тому відбувалися регулярні зустрічі молодіжного клубу “Авана”. “Авана” – це молодіжний християнський клуб в школі-інтернаті м. Сколе (де наша церква двічі здійснювала служіння перед Новим Роком і я сподівіюся це робити знову). Служіння в неділю в клубі “Авана” відбувається таким чином: воно складається з трьох частин. Під час першої місіонери проводять з дітьми рухомі спортивні ігри, це займає 45 хв. Ігри дуже подобаються дітям, час минає для них дуже швидко – розповідає Оксана Височанська. Потім місіонери з дітьми повертаються до приміщень і діляться на команди – по 8 дітей в команді одного місіонера. В команді діти вивчають на пам’ять вірші і здають їх керівнику команди – тобто місіонеру, лідеру. На третій частині діти збираються знову всі разом і читають уривки з Писання, потім разом з місіонерами обговорюють їх. Також співають християнські пісні і моляться.

Другим актуальним напрямом у служінні є недільна шкілка. В догриповий період її відвідувало 25 дітей (!!! !!!). Для мене це свідчення великої Божої роботи – три роки тому, до приїзду Петра і Окани Височанських, про  якусь недільну шкілку не було і мови. Було три брати – я, Роман та Юрко, також маленьким гуртом збиралися харизмати, потім я дізнався що у Сколе проживає літнє подружжя баптистів, що відвідують церкву ЄХБ в Стрию. Зараз – повноцінна церква і недільна шкілка. Цікаво, що більшість дітей самостійно приїжджає з села Тухля (те село, де на фільм місіонерів Джошуа Стілла та Джессі Білла “Світло для світу” прийшло 300 глядачів), частина з самого Сколе і кілька дітей з села Рожанка. В селі Тухля трудяться Володя і Віра Байрак. Отже, сформовано 2 групи – молодшу і старшу, в них вчительками трудяться Оксана Височанська, Люба Байрак, Вікторія Потокіна, Галина Петрук. Бог використовує це служіння також як можливість духовного росту для кожної сестри, що служить вчителькою в недільній шкілці. Більшість сколівських дітей, що приходять в неділю, потрапили до церкву через “продуктову програму” – щомісяця 30 сімей отримує продуктів і матеріальних речей для господарства на суму 10-12 доларів (про цифру я не впевнений). Зараз цим служінням займаються Славік та Люба Байрак.

Є певні труднощі у служінні в с. Верхньовисоцьку, бракує єдності в розумінні цілей і методів служіння. В цьому селі зараз трудяться Андрій і Ірина Олексюк.

Отже, варто молитися за:

1. Єдність в команді служителів.

2. Серця дітей, за їх бажання вивчати Біблію, приходити в недільну шкілку, за те, щоб діти в майбутньому стали членами церкви.

3. Двох дівчат-підлітків в с. Сможе. Одна з них кілька років вивчає Біблію через ЗБК і навчаючись в школі с. Козьова (сусіднє велике село). Цікаво, що вчителька християнської етики дозволила проводити урок християнської етики в школі для свої однокласників.

Сергій Чепара

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s