Дитяче служіння в Сколе

Після карантину дитяча недільна шкілка продовжується. Наступні три служіння (тобто три тижні) в недільній шкілці проводитиме сестра Вікторія. Віка віруюча кілька років, минулого року вона закінчила Дрогобицький університет і зараз працює по спеціальності – вчителем англійської мови в школі №2 м. Сколе. Будь ласка, моліться, щоб Бог благословив це служіння.

Зараз основна робота з дітьми полягає в тому, що діти готуються до Різдва Христового, вивчають вірші і сценки.  В селі Тухля Сколівського району  кожної п’ятниці теж відбувається служіння (з дорослими), на це служіння також приходять місцеві діти. В селі Верхнє Висоцьке місіонери Андрій та Ірина розпочали і продовжують заочну Біблійну школу, що діє по “місцевій пошті” – сільські діти роблять певні завдання, залишають їх у скринці, Іра перевіряє їх , розставляє їх та нові уроки “по кишеньках” і діти можуть робити наступні уроки. Вся ця “домашня пошта” – скринька і кишені знаходяться в місіонерському будинку в селі, де відбуваються і інші служіння. Такий режим роботи дозволяє Андрію та Ірині краще планувати час.

У Сколе з підлітками займається сестра Галина. Оскільки молодіжного служіння в церкві Християн Віри Євангельської м. Сколе нема, то зустрічі з підлітками є своєрідним “підлітковою молодіжкою” – можливо таким чином Бог формуватиме майбутнє молодіжне служіня. 13 грудня в церкві планується сестринська зустріч-служіння, ціль якої – сестринське спілкування та духовний ріст кожної сестри.

Будь ласка, моліться за такі служіння в Сколівському районі:
1. Клуб “Авана” в школі-інтернат м. Сколе.
2. Недільна шкілка.
3. Служіння по селах Сможе, Тухля (Сколівський район) та Верхнє Висоцьке (Турківський район).

Сергій Чепара

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s