«Вона чинить для нього добро, а не зло» (Пр. 31:12)

Такою була тема останньої зустрічі для сестер церкви «Слово Боже». В світлі Писання показано Божий задум створення жінки, її роль та місце у Його божественному твориві. «І пробачив Бог усе, що вчинив. І ото, – вельми добре воно!» (Бут. 1:31). Серед цього всього була і жінка….

Жінка – досконале творіння рук Господніх і благословенне життя її, якщо воно за планом Божим. Птахи залишилися у небі, риба – у воді, день і надалі змінює ніч, а жінка, призначена на ПОМІЧ, може приносити шкоду. Перша Єва схилила Адама (та й весь світ) до гріха, сучасна Єва каблуком наступила на всесвіт. Спотворений Господній план – спотворене життя людства. Як сьогодні залишитися дівчиною по серцю Божому і не повторити прикладу Єви? Чи на віки відкинута жінка за переступ і гріх перед лицем Господнім?

Книга Приповістей Господніх хвалить жінку богобоязну. Лише вона може чинити добро, а не зло. Біблія навчає перш за все пильнувати серце, бо з нього походить життя. Страх Господній приведе до виконання волі Його. Інакше, так, як і Єва, можна повірити в обман Сатани і купитися на красиву пропозицію «ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги». Що було потрібно Єві, яка жила поряд з Богом у благословенному місці – раю? Нічого, крім задоволення пожадливості її серця та очей. «І побачила жінка, що дерево добре і принадне для очей, і пожадане дерево, щоб набути знання. І взяла з його плоду, та й з’їла». Що було в результаті? Терпіння, болі, тернина, фізична смерть та вічне відлучення від Бога…

Дії жінки мають вплив на оточення. Єва простягнула заборонений плід чоловікові і він з’їв. Одружена жінка формує ім’я свого чоловіка. Біблія каже, що жінка – чоловікові слава. Мати царя Лемуїла навчала його ціни справжньої жінки і ця ціна була дуже високою. «Хто жінку чеснотну знайде? А ціна її більша від перел. Довіряє їй серце її чоловіка, і йому не забракне прибутку!». Сьогодні є час неодруженим дівчатам готувати у своєму серці прибуток для свого чоловіка – плекати Божі чесноти.

З великої милості Господь не залишив ні чоловіка, ні жінку на одинці з тими прокляттями, які вони отримали через гріх. У Євангелії від Івана 3:16 Ісус обіцяє вічне життя кожному, хто вірує в Нього. Обвінчаний тим самим терням, яке зродила земля через прокляття гріха, Ісус поніс на хрест гріх Адама і Єви, а разом з тим і наші гріхи. В книзі Об’явлення Господь обіцяє нам нову оселю, оселю Бога з людьми, де Він житиме з ними, де «Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося».  Розуміючи милість Господню, Давид написав: «Твоя милість, о Господи, вічна!» (Пс. 137:8). Як актуальні для нас ці слова!

Отож, не спотворюймо задумів Божих. Найкраще місце для творива – відведене йому Творцем. «Кість від костей моїх, і тіло від тіла мого», – вигукнув Адам, коли побачив жінку. «Не добре бути чоловікові самотнім. Створю йому поміч», – сказав Господь і тим раз і назавжди заклав роль і місце жінки у світі. Не шукаймо іншого місця, інакше висока біблійна ознака «вона чинить для нього добро, а не зло» залишиться не для нас.

Галина КОСМИНА

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s