“Чудова дружина” від Марти Піс

Нещодавно натрапив на чудову християнську книгу Марти Піс “Чудова дружина” (російською). Книга розповідає про роль і служіння дружини в сім’ї. Особливо добре те, що автор говорить не тільки про обов’язки дружин, те, як вони можуть бути помічницями своїм чоловікам, підтримкою і т.д., а й про духовни йсвіт жінки, її стосунки з Богом, духовний ріст. Марта професійно і мудро пояснює вірші з Біблії, описує різні реакції жінок на побутові сімейні обставини та дає хороші поради. На маю думку це одна з найкращих книг даної тематики, її варто прочитати кожній віруючій дівчині.

Книга вийшла друком 2009 р. у видавництві “Рука допомоги” (м. Київ), її можна придбати в київських християнських книгарнях. Вартість близько 45-50 грн.

Книга “Прекрасная жена” написана для тех сестричек, которые хотят по настоящему  угодить Богу и сделать счастливыми своих мужей. В этой книге Марта Пис говорит об библейских принципах о браке, который угоден Богу. Все поднятые ею темы закреплены местами из Библии, что предает им авторитетность. В этой книге рассматриваются такие темы как: покорность, любовь, уважение, дом. Также говориться о таких проблемах как гнев, страх, одиночество, печаль. Словом, данная книга охватывает все сферы брака, основывая  хороший фундамент для правильного понимания роли и поведения жены в браке. Конечно, это не идеальная, но очень хорошая книга.

Сестры, раз уж определено Богом нам быть в браке, давайте постараемся сделать его счастливым и угодным Богу!!!)))

Юлия Двойных

Advertisements

One thought on ““Чудова дружина” від Марти Піс

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s