Думки про християнство

Біблію дуже часто неправильно тлумачать навіть християни,
сприймаючи її в першу чергу як збірник священних фраз – перелік богословських істин, підручник з систематичного богослів’я.  … Бог дав нам не просто нудну “Книгу, по якій треба жити”, … Він відкрив Себе і виклав Свою вічну істину.

Лейтон Талберт,
доктор богослів’я, викладач університету імені Боба Джонса

Християнину, що вивчає Біблію завжди слід пам’ятати: Бог не лише Бог Біблії, а Бог живий, що присутній в житті людини і Він сильний робити чудеса. Біблія не лише інструкція для правильного життя, а й Свята Книга, що показує характер Бога та концепції, задум Божий щодо всіх сфер життя людини. Біблія це не просто Закон Божий, це одкровення Боже, правда Божа про всі речі в нашому житті. Тому, досліджуючи Біблію, нам не треба ділити сфери життя на “чорні”, “білі”, та “сірі”. Бог набагато глибше дивиться: Він, безперечно, хоче, щоб ми прославили Його всіма “зонами” християнства.

Слово Боже ясно навчає, що Бог Ізраїлю живий, правдивий Бог.

“На Господа здай дорогу свою, і на Нього надію клади, і Він зробить, і Він випровадить, немов світло, твою справедливість, а правду твою немов південь.  Жди Господа мовчки й на Нього надійся, …”
(Псалом 37:5-7)

Бог не просто дає нам поради чи накази – Він присутній у нашому житті. Бог відповідає на молитви, як навчав Ісус у притчі про вдову, яка докучала судді несправедливому (Луки 18). Богослов скаже: ти маєш достатньо, щоб прийняти рішення – Біблію. Читай її, вивчай, користуючись герменевтикою, і приймай правильне рішення у площині Слова. Так-то-так, але це лише частина християнства. Іншою частиною є те, що Бог – батько всім своїм дітям, і Він любить нас, а не поводиться як безжалісний богослов. Таким чином ми повинні мати збалансоване уявлення про біблійне істинне християнство – воно, на подив деяких, складається не лише з вчення, а й з стосунків з Богом. Ісус сказав: “Хто просить – тому буде дано” (Матвія 7:7, Луки 11:9).

Сергій Чепара,
студент Київського біблійного коледжу “Слово Боже”

Advertisements

One thought on “Думки про християнство

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s