«А світла засвіченого ніхто не покриває посудиною, і не ставить під ліжко, але ставить його на свічник, щоб бачили світло, хто входить» ( Лук.8:16)

Як просто тобі залишатися віруючим в оточенні людей, які не знають Бога? Чи переживав ти коли-небудь пригнічення, що віра твоя залишилася мертво з тобою? Якщо так, що давало тобі сили йти далі за Христом  і залишатися Йому вірним? Що ти робиш, коли світильник твій не світить для тих, хто входить в твоє життя?

Наш Господь хоче сяяти через нас. Уся наша ціль і кожен наш день призначений відблискувати Його славу. Ми свідчимо про нього, коли п’ємо каву, чекаємо транспорт, купуємо продукти чи вітаємо друга. Світло всередині нас просочується крізь усі шпаринки нашого життя і виливається назовні. Господь наше світло. Він сам сказав – Я Світло для світу, хто йде вслід за мною, не буде ходити у темряві той. Освячений Його світлом не тільки не буде ходити  в гріху, але ще й відблискуватиме світло життя, тобто Його святість. Ви уявіть лише собі: 24 години на добу, 3600 секунд в годину відображати Його святість, представляти Христа! Хто йде вслід за мною…..

Піти за Христом, спочатку залишивши рибальські сіті, а потім піти по воді, не розуміючи, як вона тримає тебе. Піти за Христом, це означає неодмінно зустрітися з хвилями перешкод і життєвих бур, які, здається, ось-ось заллють усе світло, яке ти несеш у собі. Піти за Христом і почуватися неприродно, коли світло твоє не світить для інших…

Цінуймо те світло, яке маємо в собі. Ми бачимо, як торжествує світло, коли потрапляє в темряву і безкомпромісно освітлює її. Ми знаємо, як боляче людям, які роками не бачили світла, відкрити на нього очі. Ми розуміємо, як радісно тим, хто потрапив у темряву, знову побачити світло. Яку велику дію має наше світло! Воно ніколи не залишить  без змін свою територію.

Де сьогодні твоє світло? Постав його на свічник і хай воно освітлює дорогу твою. Тоді ти навіть не помітиш, що поряд з тобою твоїм світлом користуються ті, хто тебе супроводжує. І нехай усе їхнє захоплення належить твоєму Світлу!

One thought on “«А світла засвіченого ніхто не покриває посудиною, і не ставить під ліжко, але ставить його на свічник, щоб бачили світло, хто входить» ( Лук.8:16)

  1. Дякую, Галю 🙂

    Пригадалось наступне місце з Писання: “Бо Бог, що звелів був світлу засяяти з темряви, у серцях наших засяяв, щоб просвітити нам знання слави Божої в Особі Христовій. А ми маємо скарб цей у посудинах глиняних, щоб велич сили була Божа, а не від нас.” 2 Кор. 4:6-7

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s