Готували подарунки своїми руками

У Львівській біблійній церкві «Слово Боже» різдвяно-новорічний настрій. Очікуючи свят, дівчата готували подарунки своїми руками. Було цікаво і корисно…

Без подарунків свята не обходяться. Проте є два варіанти, як їх придбати: купити з вітрини або виготовити власноруч. Перший варіант потребує лише коштів, другий – більш затратний, бо в ньому задіяні ще й нематеріальні цінності: старання, робота в команді та жіноча майстерність! Все це проявилось на творчій передноворічній зустрічі для дівчат у церкві «Слово Боже».

Дві з половиною години дарували дівчатам море насолоди, вивели на поверхню різдвяні спогади та дозволили застосувати власні здібності і таланти. Трохи мильної основи, кольорових барвників, олійок, разом складених у різноманітні формочки та зі смаком поєднаних між собою – і на столі красувалися шматочки пахучого мила. До них доклалися власноруч змайстровані новорічні листівочки, готові для найщиріших побажань. Невдовзі вони знайдуть своє призначення.

Творчий передноворічний вечір запам’ятався дівчатам не тільки яскравими листівками та запашним милом, але й теплотою стосунків, бажанням зробити комусь приємне. В самому процесі краще пізнали слова, які часто читали протягом року: «Шукає вона вовни й льону, і робить охоче своїми руками», – Пр. 31:13. Отож, заохочуємо усіх готувати подарунки своїми руками і щиро вітаємо з наступаючими святами!

Advertisements

One thought on “Готували подарунки своїми руками

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s