Христос народився! Славімо Його!

Сергій ЧЕПАРА

Сьогодні, 7 січня, багато мільйонів християн східного обряду святкують Різдво Христове – народження (втілення) Другої Особи Пресвятої Трійці – Ісуса Христа. Ісус Христос прийшов на цю землю щоб вирішити відвічну проблему людського гріха. Тепер, після життя та заступницької смерті Ісуса Христа за всіх людей кожен може отримати спасіння даром, безкоштовно, по благодаті. Для цього слід лише увірувати в Спасителя – в те, що Він є правдивий Бог, який страждав і помер за гріхи всіх людей.

Останнім часом можна помітити вплив західної культури на східне християнство. Зокрема, в Україні все частіше звучить західне нейтральне привітання “Веселого Різдва” чи “Щасливого Різдва” , що ніяк не виявляє важливості події народження Спасителя для всього світу. Цікаво і інше: інтернет ресурси заповнені безліччю зображень з підписами “Christmas”, на яких Санта, подарунки, ялинки, сніговик, але не Свята Сім’я з навонародженим Спасителем світу, в той час як з українським чи російським надписом “Різдво” – безліч зображень подій тієї прекрасної вифлеємської ночі.

"І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них..." (Луки 2:7)

Щиро вітаю всіх християн України з прекрасним святом – народженням Ісуса Христа!

Христос народився!
Славімо Його!

Advertisements

One thought on “Христос народився! Славімо Його!

  1. Це істинний зміст Різдва. Колядки, вертепи,пампушки і кутя можуть зробити Різдво веселим на один день і лише особиста зустріч з Христом може протягнути свято на все життя. Радіймо глибше!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s