Косметичне християнство. Іванка Попудник

388161_4500313915561_175427107_nГадаю, ця тема буде особливо близька і зрозуміла дівчатам, жінкам, християнкам. Чому? Бо ми більше, ніж чоловіки, маємо хвилювань з приводу, наприклад, прища на обличчі.

Коли наш організм здоровий, всередині усе гаразд, то це відображається, у першу чергу на обличчі. Воно чисте, свіже, миле, приємно і самій в дзеркало глянути, і перед іншими не ніяково.

Але коли всередині щось барахлить, є проблема (чи то з шлунком, чи з нирками, печінкою), яка потребує лікування, то, як правило, на обличчі з’являються такі ненависні і малоприємні прищі, «гнояки», висипи різні. Дуже нечасто висип на обличчі – це лише зовнішня проблема.

І що роблять дівчата? Перш за все «треба затонувати» ці маленькі неприємності, припудрити, замаскувати. Мало кому приходить на розум, не зволікаючи бігти до лікаря і виявляти внутрішні проблеми. Але коли те, що назовні, «не допече нам добре», чи хтось збоку не ткне нам пальцем, мовляв, «роби щось з цим, бо то не нормально», то так і не почнемо шукати зсередини.

Іноді так і з нашим християнством буває. Є явні негаразди «всередині» нашої суті, серця, душі. І назовні це «вилазить» спершу маленькими дошкульними неприємнотями. І за аналогією, ми не поспішаємо розбиратись ґрунтовно, виявляти і лікувати проблему, а якомога ретельніше маскуємо її, майстерно посміхаємось – там змовчимо, тут не доворимо… Аж допоки і ми самі, і люди поруч, розуміємо – проблема потребує вирішення.

І лише тоді починаємо «колупати» стомлену душу, шукати корінь проблеми, каятись у нерозкаяних гріхах. Як би то так навчитись одразу реагувати на зовнішні прояви глибинних духовних проблем, не косметичними засобами, а ґрунтовним лікуванням…

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s