Молися за Україну

Сергій ЧЕПАРАFetchImage.ashx

Дорогі друзі!

У цей надскладний революційно-передвоєнний час кожен християнин має щодня, щогодини молитися за мир в Україні.

Сусідня держава зазіхає на свободу та територіальну цілістність нашої України. Сусідня держава ввела війська на територію Криму та концентрує війська і техніку поблизу східних українських кордонів.

В Україні приживають сотні тисяч християн, відроджених дітей Божих. Обов’язок кожного християнина – активно і часто молитися за його країну та за тих, хто при владі. Давайте згадувати чудові Божі діла – його неймовірні втручання в історію світу і Ізраїлю. Бог може все і завжди. Його можливості безмежні. Бог має сотні способів, щоб зупинити кровопролиття. Давайте разом просити Бога, щоб чобіт чужинця-содата не топтав українську землю. Давайте разом молитися за Божий захист над Україною. Давате благати милосердного Небесного Отця про мир в нашому краї і в наших містах.

Не нехтуймо молитвою – це чудова привілегія Божих дітей спілкуватися зі своої люблячим Батьком. Давайте молитися за Україну щодня, і не формально, а щиро, від серця, просити Божого втручання.

Сповідайтеся один перед одним за провини і моліться один за одного, щоб уздоровитися: багато може посилена молитва праведного.  Ілля був чоловіком, схожим на нас, і молитвою помолився, щоб не було дощу; і не було дощу на землю три роки і шість місяців. (Якова 5:16-17)

І сталося тієї ночі, і вийшов Ангол Господній, і забив в асирійському таборі сто й вісімдесят і п’ять тисяч. І повставали вони рано вранці, аж ось усі мертві трупи!… (2 Цар. 19:35)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s