Поважайте своїх лідерів

“Благаємо ж, браття, ми вас, шануйте тих, що працюють між вами, і в вас старшинують у Господі, і навчають вас вони, і в великій любові їх майте за їхню працю. Між собою заховуйте мир! ” (1 Сол. 5:12-13)

Якщо Ви ніколи не були лідером або не займали керуючу посаду, Ви можете ніколи повністю не осягнути деякі особливі труднощі лідерства. Якщо Ви коли-небудь захочете стати лідером і залишатися ним, Ви повинні навчитися думати з позиції лідера. Труднощі лідерства дуже специфічні. І поки Ви одні, Ви не знаєте, що це таке.

Завдання і відповідальність лідера дуже великі! Тому ми молимося за лідерів. Чи це лідери у Вашій церкві, на роботі чи в країні, моліться за них. Чим більше Ви молитеся за них, тим більше Ви будете розуміти і і терпіти і будете вдячні за їхню роботу. Тоді Бог побачить, що Ви відповідаєте тому, щоб зайняти посаду лідера, тому що Ви вчитеся розуміти.

Є люди, які люблять критикувати лідерів. Не будьте такими. Ніколи не думайте, що Ваш лідер робить щось не так, лише тому, що Вам цене подобається. Якщо Ви хочете бути лідером – ніколи не зліться на лідерів. Не будьте ворогом чи злим критиком, тому що такі люди не роблять ніякого внеску в церкву чи суспільство.

Коли мова йде про Ваших лідерів робіть так, як каже Бог: моліться за них; і друге, поважайте їх в великій любові за їхню працю.

Для вивчення: Римл. 13:1, 1 Тим. 5:17, До Фил. 2:29

“Рапосодія реальностей”, лютий 2016 р.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s