Пресвітер ЛБЦ

Сім'я Мунько - Василь, Марина, Нікіта, Тимофій, Богдан

Сім’я Мунько – Василь, Марина, Нікіта, Тимофій, Богдан

Василь Мунько є пресвітером незалежної біблійної церкви “Слово Боже” у Львові.

Василь народився 19 березня 1981 року в містечку Дубровиця на Рівненщині, він увірував сімнадцятирічним підлітком через свідоцтво мами і дядька у 1998 році, тоді ж влітку прийняв водне хрищення. В 1996-2000 роках навчався в Мирогощанському аграрному коледжі за спеціальністю електрифікація та автоматизація сільського господарства. Брав участь у служінні недільної школи, хору, заснування церков, молодіжним служінням, організації літніх дитячих та підліткових таборів. З 2000 року Василь навчався в Українському Біблійному Інституті, в 2002-2004 роках у Київському біблійному коледжі “Слово Боже” (президент Джим Майєрс), який щасливо закінчив, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр богослів’я”. 2003 року був рукопокладений на служіння диякона церкви “Слово Боже”. Василь також брав участь у служінні церкви “Слово Життя” як місіонер у Білорусі, де займався молодіжним служінням і навчанням Біблії.

Марина увірувала 2002 року у літньому християнському таборі, після чого займалася служінням в лікарнях,  недільній школі. Василь та Марина одружилася 2003 року, виховують трьох синів – Нікіту (нар. 26 червня 2005 року), Тимофія (нар. 24 травня 2008 року) та Богдана (нар. 14 лютого 2012 року).

Мета служіння Василя Мунька – це заснування й укріплення незалежної євангельської церкви у місті Львів. Василь був рукопокладений на пресвітерське служіння з метою заснування нової церкви 16 грудня 2007 року в церкві “Слово Боже” у Києві. Поклали руки: пресвітер цієї помісної церкви Джим Майєрс (James F. Myers), старший пресвітер Брюс Бамгарднер (Bruce M. Bumgardner, Pine Valley Bible Church, Houston, Texas, USA), диякони: Олег Лозінський, Віктор Войтех, Олександр Владіміров. Брат Василь також служить як викладач київського біблійного коледжу “Слово Боже”.

вересень 2006

вересень 2006