Зустрічаємо Павла та Оленку!

Сьогодні 31 серпня, але ми в ЛБЦ не сумуємо, що минає останній день літа, бо в нас є привід для справжнього свята! Наші любі Пол і Оленка Майлси нарешті повернулися до нас після майже півторарічної подорожі Сполученими Штатами!!!

У нас гості!

В цю неділю, 6-го березня 2016 року, у нашій церкві проповідуватиме пресвітер іншої церкви Невілл Джогані - наш спеціальний гість з Південної Африки! Ласкаво просимо! Початок о 17:00. Львів, Рапопорта, 7, кв. 2.

Вітаємо з Різдвом!

Вітаємо усіх християн з Днем народження нашого Спасителя! Нехай радість велика, яка в цей день з`явилася людям усім, наповнює ваші серця. Великий Бог зійшов до нас із славного Неба, щоб обійняти любов`ю. Нехай ця любов зігріває Вас, дає сили радіти та славити Бога. Бажаємо у ці дні у близьких стосунках з Богом переживати глибоку вдячність…Read more Вітаємо з Різдвом!

Папа

Валентина ЛУКИНОВА Я была знакома с мужчиной, который помогал раскрывать мою женственность. Это мой ПАПА! Его мужественность в разные времена проявлялась разными качествами и поступками, но всегда это было эхом любви. Для меня, как дочери, его мужественность проявлялась в его отцовстве. Быть настоящим мужчиной в контексте отцовства это помочь своему ребенку почувствовать твою любовь. Это…Read more Папа

epistrepho

Маленьке дослідження слова epistrepho (G1994) - повертатися, навертатися, розвертатися, обертатися, звертатися 36 разів у 35 віршах Фізично (16): Матв. 10:13 (мир повернеться), 12:44 (злий дух повернеться), 24:18, Мк. 13:16 (повернутися по плащ), Мк. 5:30 (Ісус повернувся до натовпу), Мк. 8:33 (Ісус повернувся до учнів), Лк 2:39 (Йосип і Марія в Назарет), Лк. 8:55 (дух дівчини…Read more epistrepho