Пікнік у Карпатах

Ця неділя в ЛБЦ була особливою: Бог дав нам змогу всім разом з'їздити на пікнік до Карпат! Більше про цю благословенну поїздку - на фото;)

Подорож ЛБЦ до Кам’янця-Подільського та Хотина

На вихідних ми мали благословенну поїздку в Кам'янець-Подільський та Хотин. Ми дякуємо Богу, що чудово провели час, мали змогу відвідати історичні місця, помилуватися старовинними замками та природою. Недільне богослужіння разом із водним хрещенням відбувалося не березі ріки Дністер.

Невеличкий звіт із київської конференції на тему есхатології

Минулого тижня ЛБЦ випала нагода взяти участь у конференції з есхатології, що відбулася у Київській богословській семінарії. Захід об'єднав близько 70 учасників із різних церков України. Доповідачами були вчителі Біблії, які багато років вивчають та викладають майбутнє у світлі Святого Писання: Алан Холтберг, Марк Соссі, Ерік Ольденбург. Ведучими семінарів були В'ячеслав Крупа, Василь Новаковець, В'ячеслав Герасимчук,…Read more Невеличкий звіт із київської конференції на тему есхатології

Вулична виставка “Христос на полотнах великих художників”

Сьогодні навпроти головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка ми провели виставку картин із зображеннями біблійних сюжетів. Усі цікаві (а таких було чимало!) могли послухати інформацію по експозиції, поставити запитання. Ми дуже вдячні Богові за цей благословенний час та погожий день. У планах - періодично проводити такі заходи а також розширити ряд картин.  

Конференція у Славське

В неділю та понеділок наша церква мала хороший час у смт. Славське - конференцію про духовні дари та служіння в церкві. Ми спілкувалися про духовні дари, обговорювали служіння в церкві а також проводили приємно час в горах. Було чудово! Сподіваємося, це стане кроком вперед у нашому духовному рості та служінні Богу.