іакр.jpg

Учасниці семінару ДМ2

Цього тижня в Україні стартує новий біблійний курс – “Жінки в Писанні” (DM2 “Women of the Word”). Він включатиме 2 жіночі семінари в Києві та Львові. Організатором майстер-класів є міжнародна місія DM2 (Disciple Makers Multiplied), чиєю метою є примноження учнів Ісуса Христа по всьому світові за допомогою використання авторських інструментів викладання біблійних істин.

Участь у семінарі, а також матеріали безкоштовні. Будь-хто охочий може пройти навчання і надалі використовувати отриману інформацію та подібний формат у власному служінні. Не так давно в ЛБЦ уже пройшли курси “Послання до римлян”,  “Послання до євреїв”, “Життя Ісуса Христа”.

Як виглядає біблійна майстерня від ДМ2? Це інтенсивне навчання, що зазвичай триває кілька днів підряд (вечорами у будні та вдень на вихідні). Воно відбувається за участі досвідчених вчителів, а також молодих служителів, які бажають попрактикуватися у викладанні істин Божого Слова. Кінцевою метою такого навчання є поширення якісного біблійного вчення та зрощування вірних учнів Ісуса Христа. Цьогоріч майстер-клас проводитиметься за участі спецільно запрошених спікерок із США – Рейчел Массер та Лори Ліндел.

Отож, чому саме Вам варто прийти на семінар “Жінки в Писанні”?
Це курс про жінок і для жінок, де Ви отримаєте:

  • біблійний заряд для власного духовного життя;
  • навчання у комфортній атмосфері;
  • надхнення від спілкування з жінками;
  • обмін досвідом із досвідченими служительками;
  • освоєння нового вкрай доступного і зручного інструменту для свого сестринського служіння або зрощення нових Божих дочок.

Чекаємо вас цієї середи, 22 березня о 18:00 за адресою:
м. Львів, пл. Міцкевича, 1
готель “Жорж”
2 поверх (червона зала, рухайтеся за вказівниками)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s